15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 0 4000 1 0 horizontal http://atolye.kalemkahveklavye.com 0 0

KalemKahveKlavye · Editörlük · Redaksiyon · Danışmanlık

2010’dan bu yana edebiyat, eleştiri, kültür ve sanat alanındaki özgün içerikleriyle şahsına münhasır ve hatırı sayılır bir başvuru sitesi haline gelen KalemKahveKlavye.comun 2017’de yayına başlayan yaratıcı yazarlık ve editörlük mecrası 3K · Atölye, yazmak üzerine verilen genel geçer tavsiyelerin dışına çıkıyor. Derin okuma, metin analizi ve disiplinler arası yaklaşım ile iyi yazmaya giden yolu iyi okumanın güvenilir taşlarıyla döşemenin yöntemlerini, hazırladığı içeriklerle araştırıyor, anlatıyor.

Ve 3K · Atölye, şimdi yazar ve yazar adaylarına editörlük çözümleri sunuyor!

Yazdıklarınızın alanında uzman, eğitim ve deneyim sahibi ve tarafsız editörlerin gözüyle değerlendirilmesi için yola çıkan KalemKahveKlavye, bu yolda Yeni Nesil Yazar Platformu Yazım Kılavuzu ekibiyle çözüm ortaklığı yapıyor.

Yazdığınız metnin tür ve içeriğine, talep ettiğiniz editörlük hizmetinin kapsamına göre KalemKahveKlavye Genel Yayın Yönetmeni Koray Sarıdoğan ve/veya Yazım Kılavuzu ekibinden editörlerin görüşleri alınarak hem metnin iç yapısına, hem de yayın sürecine dair detaylı incelemeler ve çözümler sunuluyor.

BİZ
KİMİZ?

·Detaylarını öğrenmek istediğiniz hizmete tıklayın
veya sayfanın altındaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin.·