Küsurat Çocuk

Yayınevinin notu şöyle:

  • Başvuru için eserinizi kâğıda basılı olarak özgeçmişiniz, eserinizle hedeflediğiniz yaş grubu, eserinize dair kısa bir tanıtım metni ve kelime sayısı bilgilerini içerecek biçimde Küsurat Yayınları adına, kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir. Eserinizde illüstrasyon çizimler mevcutsa eserinizi renkli baskı olarak paylaşmanız gerekmektedir. Buna ek olarak eser bilgileri bölümünde çizere ait özgeçmiş bilgisini de eklemelisiniz. E-posta yolu ile gönderilen eserler kabul edilmemektedir. Bu yöntemle gönderilen eserler değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderileriniz için Gümüşsuyu Mahallesi, İnönü Caddesi, Meriç Apartmanı, No: 57 D: 4 34437 Beyoğlu/İstanbul adresini kullanabilirsiniz.
  • Küsurat Yayınları’na gönderilen eserler editörlerimiz tarafından okunup raporlanır. Hazırlanan raporlar yayın kuruluna sunulur. Raporların hazırlanması ve yayın kuruluna sunulması dört aylık bir süreci kapsar. Eserin yayın programına alınıp alınmayacağı bilgisi dört ayın sonunda editörlerimiz tarafından e-posta yoluyla eser sahiplerine bildirilir. Bu süre içinde info@kusuratyayinlari.com adresinden bir e-posta almadıysanız bu, dosyanızın hâlâ değerlendirmede olduğu anlamına gelir. Esere dair hazırlanan raporlar eser sahipleriyle paylaşılmamaktadır, bu nedenle eser sahiplerinin alacağı bilgilendirme e-postası herhangi bir yorum içermemektedir.
  • Yayın programına alınmayan eserler, eser sahiplerine gönderilmez. Eserlerin imha edilmesi tarafımızca sağlanır.
  • Küsurat Yayınları yayıncılık ilkeleri doğrultusunda ücret karşılığı kitap yayımlamamaktadır. Yayın politikasına uygun olarak seçilen eserler için telif sözleşmesi imzalanır ve sözleşmeye uygun olarak eser sahibine telif ödemesi yapılır.