15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 0 4000 1 0 horizontal https://atolye.kalemkahveklavye.com 0 0

Şiir Yarışması Takvimi

KalemKahveKlavye’nin yaratıcı yazarlık ve editörlük mecrası 3K Atölye’de, eserlerini yarışmalarda değerlendirmek isteyen yazarlar için edebiyat yarışmaları takvimi hazırladık. Farklı mecralar tarafından düzenlenen şiir yarışması listelerini, koşulları ve başvuru bilgilerini bu ekranlarda bulabilirsiniz. Ayrıca roman yarışması veya öykü yarışması listelerini görmek için aşağıdaki yönlendirmelerden ilgili olana tıklayabilirsiniz.

Not: Bu sayfalarda listelenen yarışmalar KalemKahveKlavye tarafından düzenlenmemektedir. Farklı mecraların ve kurumların yarışmalarından derlenmekte ve detaylı bilgi ile başvuru için ilgili mecralara yönlendirme yapılmaktadır. KalemKahveKlavye’nin düzenlediği herhangi bir yarışma yoktur.

ROMAN YARIŞMASI SAYFASINA GİT

ÖYKÜ YARIŞMASI SAYFASINA GİT

Liste · Şiir Yarışması

İzmir Büyükşehir Belediyesi 100. Yıl Marşı Beste ve Şiir Yarışması

  • Cumhuriyet’in kazanımlarına, insan hak ve özgürlüklerine gösterdiği saygıya; çağdaşlaşmayı ve çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmayı amaçlayan Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde uygar bir toplum haline gelişe dikkat çekmek amacıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenmiştir.
  • Son başvuru tarihi: 1 Ekim 2021
  • Sonuç açıklama tarihi: –
  • Ödül: Şiirleri bestelenmeye değer görülen 5 finalist şairin her biri için on bin (10.000) TL mansiyon ödülü verilecektir
  • Bilgi ve başvuru: TIKLA

Yarışmalardan haberdar etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz: bilgi@kalemkahveklavye.com

%d blogcu bunu beğendi: